tel./fax (17) 863 36 02
tel. (17) 860 02 95

biuro@osz.com.pl

Z przyjemnością informujemy, że dzięki nawiązaniu współpracy z mBankiem, jako jedyni w południowo wschodniej Polsce oferujemy nasze kursy i szkolenia zawodowe w bardzo korzystnych dla Was ratach. Procedura wzięcia pożyczki jest bardzo prosta, wszystkie formalności odbywają się przez Internet, a decyzja następuje nawet do 15 minut od złożenia wniosku! Łatwo, szybko, wygodnie!
mRaty:

- od początku do końca przez Internet w jednym oknie przeglądarki

- bez zbędnych formalności

- wartość pożyczki od 300zł do 20.000zł

- na dowolne szkolenie lub wybrany pakiet szkoleń

- dogodny okres spłaty od 3 do 48 miesięcy

- akceptacja umowy za pomocą jednorazowego hasła SMS

- pożyczka jest udzielana osobie fizycznej, nie firmie.


Kalkulator rat, znajdujący się poniżej pozwoli Wam na dokładne obliczenie miesięcznej raty, w zależności od wybranego okresu spłaty. Wystarczy wybrać na pasku kwotę pożyczki, a następnie poniżej zaznaczyć odpowiadający okres spłaty, który najbardziej Wam odpowiada.


 

Jak kupić na raty?


Kup produkt

Wybierz interesujące Cię szkolenie lub kilka szkoleń, oferta znajduje się w zakładce Kursy na naszej stronie. Następnie zadzwoń do nas, poinformuj o wybranych usługach, przygotujemy dla Ciebie wycenę, podaną kwotę należy wpisać w poniższe okienko i zatwierdzić klawiszem ENTER. Po wykonaniu tych czynności zostaniesz przekierowany do wniosku o pożyczkę.Kontakt w sprawie zakupu na raty: telefoniczny 602 451 117 lub 692 411 610, można też kontaktować się mailowo: daniel@osz.com.pl


Wypełnij wniosek

Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku o mRaty. Następnie określisz parametry pożyczki oraz wypełnisz podstawowe dane osobowe, adresowe i dochodowe.


Otrzymaj decyzję

Po wprowadzeniu danych wniosek zostanie przekazany do analizy kredytowej. Informacja o pozytywnym wyniku analizy zostanie wyświetlona w oknie Twojej przeglądarki nie później niż po 15 minutach!


Zaakceptuj umowę

Jeśli nie jesteś Klientem mBanku, zostaniesz poproszony o potwierdzenie danych osobowych. Zrobisz to w prosty sposób, wykonując przelew za 1 zł z Twojego konta w innym banku korzystając z gotowej formatki przelewu.  Umowę potwierdzasz jednorazowym hasłem SMS w oknie swojej przeglądarki. Po jej akceptacji środki uruchamiane są na rachunek Sprzedawcy.


Jeśli masz jakieś wątpliwości, chcesz zobaczyć jak to działa? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który obrazuje system działania programu mRaty.


Zobacz film instruktażowy